هتل الماس نوین مشهد ، هتلی نوساز با کادری کارآزموده

نام مشهد با نام امامی پیوند خورده که ملقب به غریب الغرباست اما مشهدی ها نگذاشته اند تا مهمانان این امام غریب در این شهر احساس غربت کنند. به محض شنیده شدن نام مشهد حال و هوایی خاص راهی دلمان می شود و همان لحظه ارزو می کنیم تا ما هم مسافر این شهر زیارتی و سیاحتی باشیم. برای مسافران مشهد این نگرانی همیشه وجود دارد که با وجود مسافران زیادی که هر ساله مهمان این شهر هستند، آیا محل اقامتی خالی مانده است؟ نگران نباشد. مدیران و مسئولان این شهر مقدس به این منظور انواع هتل های مختلف را با امکانات متنوع برای همهنوع سلیقه مهیا کرده اند. از جمله هتل هایی که برای مهمانان مشهد در نظر گرفته شده است هتلی است در جوار حرم مطهر رضوی به نام هتل الماس نوین مشهد که یکی از جدیدترین هتل مشهد است که تنها سه سال از افتتاحش می گذرد. پس بدون هیچ نگرانی بار سفر را ببندید.

موقعیت مناسب جغرافیایی هتل الماس نوین

برای کسانی که مشهد را به قصد زیارت امام هشتم انتخاب کرده اند، نزدیکی به حرم از مهم ترین اولویت های تعیین محل اقامت است. این هتل چهار ستاره  مسیر کوتاهی تا حرم دارد و همین امر  سبب شده این مکان انتخاب اول بسیاری از زائران  و مسافران حرم رضوی قرار بگیرد. شما زائران در زمانی کمتر از ده دقیقه می توانید خود را به دو ورودی اصلی باب الرضا و بااب الجواد برسانید و برای زیارتی آرامش بخش و دلخواه آماده شوید. همچنین این هتل به بازارهای مهم مشهد از جمله بازار سرپوشیده امام رضا (ع)  بسیار نزدیک است و شما با کمتر از ده دقیقه پیاده روی خود را روبروی این بازار بزرگ خواهید دید. مسیر نزدیک این هتل به فرودگاه، راه آهن و بازارهای بزرگ مشهد و مهم تر از همه به مکان تاریخی آرامگاه نادری نیز مهمانان بسیاری را به اقامت در نگین هتل های مشهد کشانده است.

آنچه هتل الماس نوین برای مهمانانش تدارک دیده است؟

هتل الماس نوین چهار ستاره دارای  11 طبقه و 123 اتاق و سوئیت در طبقات دوم تا دهم با بهترین امکانات است. اتاق های این هتل همگی با حداکثر امکانات آماده ورود مهمانان خود هستند.  این هتل دارای دو لابی است که با سیستم تهویه و مبلمان شیک برای دور همی های شما بهترین مکان است.  علاقه مندان به ورزش های آبی خوشحال می شوند اگر بشنوند در طبقه سوم این هتل مجموعه ای آبی قرار گرفته است که برای بانوان هم قابل استفاده است. در این هتل از خدمات رستوران، کافی شاپ، سونا، جکوزی، استخر، ولکام درینک، سالن اجتماعات، اینترنت پرسرعت و خدمات بسیار دیگر برخوردار خواهید شد. گرسنگی شما در دو رستوران مجزای این هتل در طبقه اول و یازدهم برطرف خواهد شد. بویژه در رستوران دریایی این هتل با انواع غذاهای دریایی لذت خواهید برد.  در استخر بزرگ این هتل خود را در دنیای آب رها کنید و روزی آرام و دل انگیز را تجربه کنید. کادر پر مهارت این مجموعه همراه شما خواهند  بود.

آنچه باید در مورد قوانین هتل الماس نوین بدانید

قوانین هتل های مشهد اغلب یکسان است. زمان پذیرش اتاق ها در این هتل مانند اغلب مکان های اقامتی ساعت 14 می باشد. زمان تخلیه اتاق ها نیز ساعت 12 ظهر است. برای کودکان زیر سه سال هزینه ای از شما دریافت نمی شود. و هزینه کودکان 3 تا 6 سال در صورت عدم استفاده از سرویس به صورت نیم بها حساب می شود. پذیرش این هتل برای خانم ها با حداقل 18 سال سن  و با مدرک معتبر شناسایی  امکان پذیر خواهد بود.

قیمت اتاق های هتل برای چه کسانی مناسب است؟

هتل الماس نوین 4 ستاره به نسبت امکانات خود هزینه چندان بالایی ندارد. با قیمتی حدود چهارصد هزار تومان تا یک میلیون و هشتصد هزار تومان می توانید در این هتل اقامت بگیرید.  نوع اتاق در این قیمت مؤثر است. البته این قیمت ها با توجه به زمان های مختلف متفاوت خواهد بود. به ویژه اگر در ایام خلوتی این شهر باشید ممکن است با قیمت های پایین تری روبرو شوید. برای اطلاع از زمان مناسب سفر به مشهد می توانید به سایت هتلو مراجعه کرده و از زمان های مناسب سفر به این شهر اطلاع پیدا کنید و با  برنامه ریزی دقیق تری خود را برای سفری دلچسب آماده کنید.

بحث و گفتگو

اولین نظر دهنده باشید “هتل الماس نوین مشهد ، هتلی نوساز با کادری کارآزموده”