هتل مجلل درویشی مشهد ، اقامتی مجلل

هتل مجلل درویشی مشهد یکی از لوکس ترین هتل های شهر مشهد است که توانسته  سخت پسندترین مسافران این شهر را راضی نگه دارد. طراحی زیبای این هتل نخستین چیز ی است که شما را به اقامت در این هتل ترغیب می کند. هتلی با طرح نئو کلاسیک که دو مدل معماری سنتی و مدرن را در هم تنیده است و زیبایی خاصی را به چشمان مهمانانش هدیه کرده است.

البته برخی المان های عربی هم در طراحی این هتل چشم نواز به کار رفته است. این هتل بیست طبقه که تنها هتل با فضای باز میدانی در شرق کشور است، در حاشیه خیابان امام رضا قرار دارد و مسیر آن تا حرم نیز چندان دور نیست. این هتل دارای مکان های سرپوشیده و روباز است تا هر کسی با سلیقه ای را راضی می کند.

چرا عنوان مجلل را به این هتل داده اند؟

وجود اتاق های مختلف و 5 رستوران که هر یک منوهای جداگانه ای برای مشتریان خود دارند بی شک سبب شده این عنوان به این هتل اطلاق شود. از رستورانی که غذای مراکشی در آن سرو می شود  تا رستورانی دیگر که به عنوان چایخانه مورد استفاده قرار می گیرد. به زودی در این رستوران می توانید ماهیگری کنید و هر طور بخواهید  آن را میل نمایید. همچنین امکاناتی که در اتاق های این هتل وجود دارد قطعا در نام گذاری آن بی تأثیر نبوده است.

خدمات هتل مجلل درویشی مشهد

هتل درویشی امکانات و خدمات فوق العاده ای را برای مهمانانش تدارک دیده است. این هتل 223 اتاق دارد که اتاق های طبقات 1، 2 و 3 ویژه فصل بهار هستند، اتاق های طبقه های  4 و 5 و 6 برای تابستان در نظر گرفته شده اند.در طبقات 7 و 8 و 9 اتاق های پاییزی قرار دارند و اتاق های 10 و 11 و 12  محل اقامت زمستانی مهمانان است.

این هتل دارای کادر استقبال فرودگاهی نیز هست که با ورود شما به مشهد شما را همراهی خواهند کرد. پارکینگ سرپوشیده، استخر رایگان، انواع رستوران ها و کافی شاپ ها این هتل را به یکی از پر طرفدارترین هتل های ایران تبدیل کرده است. اگر مکانی متفاوت می خواهید به هتل درویش مشهد بیایید.

رستوران ها و کافی شاپ های هتل درویشی با انواع غذاها و نوشیدنی ها

رستوران های مختلف این هتل با انواع غذاهای لذیذ شما را در انتخاب کمی دچار مشکل می کنند. شما در هر کدام از 5 رستوران این هتل می توانید غذای متفاوتی سرو کنید. می توانید به یکی از رستوران ها رفته و غذای مراکشی را امتحان کنید.

همچنین کافی شاپ های فوق العاده این هتل شما را شگفت زده خواهد کرد. رستوران آتریوم با سقفی بلند از جنس  شیشه یکی از زیباترین رستوران های این هتل مجلل است.

رستوران روف گاردن نیز با فضایی متفاوت و لوکس غذا خوردن شما را به یک تفریح جذاب بدل می کند. فست فود فیروز نیز برای افرادی تدارک دیده شده که علاقه مند به غذاهایی چون پیتزا، کنتاکی و دیگر فست فود های دوست داشتنی هستند. در چایخانه این هتل خوردن چای را در مکانی سرسبز تجربه خواهید کرد. سالن صبحانه ارغوان نیز آماده است تا صبحی دل انگیز را برایتان فراهم کند.  کافی شاپ مرکزی، کافی شاب بیلیارد و کافی شاپ اسپا نیز همگی در خدمت شما هستند تا لحظاتی آرامش بخش را در محیطی چشم نواز برای شما فراهم کنند.

هزینه اقامت در هتل مجلل درویشی مشهد

با وجود مجلل بودن این هتل امکان اقامت آن برای اغلب افراد فراهم است. البته نه با خدمات و اتاق هایی یکسان. شما با پرداخت شبی 185 هزار هم می توانید در این هتل اقامت کنید اما بدانید در این هتل اتاق هایی با شبی 2 میلیون هم وجود دارد. هر چقدر هزینه کنید می توانید از اتاق های بهتری استفاده کنید. اتاق های ارزان قیمت این هتل نیز ار امکانات خوبی برخوردار هستند. پس با هر هزینه ای ی توانید در این هتل اقامت داشته باشید.

بحث و گفتگو

اولین نظر دهنده باشید “هتل مجلل درویشی مشهد ، اقامتی مجلل”