اجاره خودرو در کیش، در کیش خودتان رانندگی کنید

اجاره خودرو در کیش : مساله ای وجود ندارد که مسئولان جزیره زیبای کیش به آن فکر نکرده باشند و راه حلی برای آن در نظر نگرفته باشند. مثلاً آنها به این مسأله فکر کرده اند که اغلب مسافران کیش به دلیل دردسرهای بین راه، ترجیح می دهند با وسایل عمومی سفر کنند تا با خودروهای شخصی. اما پس از ورود میل دارند در کیش از خودرو شخصی استفاده کنند .

برخی افراد نیز بدشان نمی آید برای چند روز هم که شده سوار ماشین رویایی خود شوند و هیجانی دوست داشتنی را تجربه کنند.  امکان اجاره خودرو در کیش به این عزیزان کمک بسیاری خواهد کرد. شما می توانید سوار بر خودروهای لوکس در جزیره از رانندگی لذت ببرید و راحت به هر کجا که می خواهید بروید. نگران پیدا کردن راه و یا گم کردن مسیر هم نباشد.  این خودروها به سیستم مسیریاب و جی پی اس هستند و شما به راحتی مسیر خود را پیدا می کنید.

هزینه اجاره خودرو در کیش

هزینه اجاره خودرو در کیش چندان بالا نیست و شما به راحتی می توانید در کیش خودتان راننده خودتان باشید. دوست دارید چه خودرویی سوار شوید؟ این موضوع در قیمت اجاره تاثیر زیادی دارد. شما می توانید خودروهایی چون کیا، رنو داستر، سراتو، نیسان جوک را با پرداخت حدود 300 هزار تومامن به صورت روزانه اجاره کنید. البته در این میان تخفیفاتی نیز در نظر گرفته شده است که شامل حال افرادی خواهد شد که ماشین را بلند مدت اجاره کرده باشند.

شما با رزرو اولین ماشین خود، کارتی برنزی دریافت می کنید که معنایش تخفیف دائمی اجاره خورو برای شما خواهد بود. شما در دفعات بعدی کارت های نقره ای و طلایی دریافت خواهید کرد. همچنین شما می توانید خودروهایی که عمر آنها از 18 ماه فراتر رفته است را با تخفیفات ویژه اجاره کنید. البته این تخفیف در صورتی خواهد بود که شما این خودروها را ماهیانه و یا سالانه اجاره کنید. به طور کلی اجاره ها از 300 هزار تومان تا 9 میلیون تومان متغیر است. فقط یادتان باشد کارت سوخت خود را همراه داشته باشید زیرا هزینه بنزین را خودتان پرداخت خواهید کرد. بلاگ ما را دنبال کنید .

اجاره خودرو در کیش چه ضمانتی می خواهد؟

برای اجاره خودرو در کیش با دردسر چندانی مواجه نخواهید بود و به راحتی می توانید کار خود را انجام دهید. کافی است کارت شناسایی و گواهینامه خود را همراه داشته باشید و آنها را هنگام اجاره ارائه کنید و با پرداخت ودیعه، خودروی مورد نظر خود را کرایه کنید. پس از این قراردادی بین شرکت اجاره دهنده خودرو و شما بسته خواهد شد و شما می توانید خودروی خود را تحویل بگیرید.

به خاطر داشته باشد که اگر از قبل رزرو خود را انجام داده باشید این خودروها در  فرودگاه یا محل اقامت به شما تحویل داده خواهد شد تا با خیال راحت از همان زمان ورود به جزیره خودتان راننده خودتان باشید. البته باید برای ضمانت چک بدهید اما در صورت مقدور نبودن، شما می توانید مبلعی از 5 تا 10میلیون را بسته به نوع خودرویی که می خواهید به صورت ودیعه پرداخت کنید.  هنگام برگشت خودرو این مبلغ به شما برگرداننده خواهد شد. این خودروها بدون راننده هستند و رانندگی با خودتان خواهد بود.

چه مدل خودراهایی را می توانیم اجاره کنیم؟

دوست دارید  سوار بر چه خودرویی کیش را دور بزنید؟ حتما از قبل به این موضوع فکر کنید. شما در کیش این امکان را دارید که طیف گسترده ای از انواع خودروهای ایرانی و خارجی را اجاره کنید. بستگی دارد چه مدل خودرویی را ترجیح می دهید. انواع خودروهای کیا، نیسان، هیوندا، شورلت  تا بی ام و مازاراتی و جگوار در کیش در اختیار شما قرار خواهد گرفت. شما در کیش آنچه دوست دارید را سوار می شوید و خودروهای پر سرعتی را تجربه می کنید که شاید مدت ها آرزوی سوار شدن بر آن را داشته اید.  

مدت زمان اجاره خودرو در کیش

مدت زمان اجاره خودرو به تصمیم خودتان بستگی دارد. شما روزانه 24 ساعت می توانید این ماشین ها را در اختیار داشته باشد. شما می توانید تا هر زمانی که بخواهید خودرو را اجاره کنید. طبیعتا هنگامی که خودرو را برای بلند مدت اجاره می کنید از تخفیفات ویژه نیز بی نصیب نخواهید ماند.

قوانین رانندگی کیش را رعایت کنید وگرنه دوبرابر جریمه می شوید.

کیش قوانین رانندگی خاص خود را دارد که با رعایت آنها نه تنها خود آسوده تر خواهید بود بلکه جزیره را برای میهمانان دیگر نیز آرام خواهید کرد. در کیش بوق زدن  و هر گونه ایجاد آلودگی صوتی منع شده است. همچنین ریختن زباله از داخل خودرو به بیرون  ممنوع است.

دوربین های کنترل سرعت که در جاده ها نصب شده است، سرعت شما کنترل می کند، پس در مسیر خود به حداکثر سرعت در تابلوها دقت داشته باشید. حواس خود را جمع کنید زیرا جریمه ها در کیش دو برابر استان های دیگر است.

بحث و گفتگو

اولین نظر دهنده باشید “اجاره خودرو در کیش، در کیش خودتان رانندگی کنید”