تم پارک آبی اوشن، بزرگترین پارک روباز ایران

محال است از تفریحات کیش پرسیده باشید و نام تم پارک آبی اوشن را نشنیده باشد! این پارک یکی از بزرگترین و زیباترین پارک های آبی دنیاست که شما را با دنیایی از لذت و هیجان روبرو خواهد کرد. این پارک رو باز با طرفیت 300 نفری و سرویس رفت و برگشت اماده پذیرایی از مسافران عزیز کیش است.  بانوان و کوکان نیز می توانند از تم های این پارک مفرح استفاده کنند.

رسیدن به هیجانی باور نکردنی در رایدهای هولناک پارک آبی اوشن

رایدهای تم پارک آبی اوشن به سه دسته آرام، تند و هولناک تقسیم می شود. همه چیز به انتخاب شما بستگی خواهد داشت. دوست دارید آرامشی دلخواه را به دست آورید یا کمی هیجان به شما تزیرق شود؟ شاید هم دوست داشته باشد در اوج هیجان سقوطی آزاد را تجربه کنید؟ هر چه را دوست  داشته باشد پیدا خواهید کرد. در ادامه شما را با این رایدها آشنا خواهید کرد تا راحت دست به انتخاب بزنید. تم پارک آبی اوشن برای هیجان وتفریح .

رایدهای آرام پارک آبی اوشن

استخر دینگو: یک جکوزی با آب گرم و خاصیت درمانی فوق العاده. شما می توانید 10 دقیقه در این جکوزی که دارای طرحی پلکانی است بمانید.

راشین ریور: سوار بر یک تیوپ در اوج آرامش رودخانه پارک را دور می زنید. می توانید چشم ها ی خود را ببندید و حس کنید روی آب رها شده اید.

چالاب: کودکان با سرسره های رنگی این راید بسیار شاد خواهند شد. مخصوصا وقتی یک سطل آب هنگام سرسره بازی روی سرشان خالی می شود.

استخر آبتین: در این راید شما علاوه بر شنا کردن توپ بازی هم می کنید. همچنین سبد بسکتبال که در داخل استخر نصب شده است مسابقه جالبی برای شما فراهم می آورد.

برکو:یک استخرسرپوشیده، امن و آرام که والدین می توانند فرزندانشان را با خیال راحت روی سرسره هایش رها کنند.

رایدهای تند پارک آبی اوشن

دریاچه سونامی: یک استخر بزرگ و روباز که دستگاه های قرار گرفته در آن موج های پر فشاری را به سمت شما روانه خواهند کرد. این استخر شرایط سنی ندارد و کودکان نیز می توانند با پوشیدن جلیقه از بودن در آن لذت ببرند.

موجاب: موج سواری روی تخته هایی در دو نوع نشسته و ایستاده. موج سواری را در اینجا تجربه کنید و لذت ببرید.

آناکوندا: آناکوندا یک تونل پر پیچ و خم است که شما را سوار بر تیوپ در فضایی مار پیچ حرکت می دهد. شما در این تونل با حرکاتی مارپیچ پایین خواهید رفت و هیجانی لذت بخش را تجربه خواهید کرد.

دینگل: این بازی و تفریح به صورت دونفره است. شما بالای برج داتیس می روید و همراه با دوست خود سوار تیوپ می شوید.  این تیوپ به داخل سرسره هدایت می شود و شما با سرعتی زیاد یک شیب تند و هیجان انگیز را طی خواهید کرد.

رالی راید: از سرسره های محبوب که می توانید در آن با دوستان خود مسابقه دهید. با سه نفر از دوستانتان روی تشکچه هایی می خوابید و با صدای سوتی که شنیدید خودتان را رها می کنید. هر کس زودتر پایین بیاید برنده است.

گرداب: این بازی پرطرفدار را یک نفره نیز می توانید انجام دهید. به این شکل که بر تیوپی سوار می شوید و پس از عبور از سرسره هایی شیب دار داخل کاسه ای پرت می شوید. چند دور در این کاسه می چرخید و بعد به داخل  استخر خواهید افتاد.

مارپیچ: این راید همانطور که از نامش پیداست دارای سرسره هایی مارپیچ و در هم پیچیده است که شما را از پیچ و خم های تندی عبور می دهد.

راید های هولناک

پیچالوب: کسانی که عاشق هیجان هستد این راید را انتخاب کنند. مسیری 123 متری را که پر از پیج و خم است طی می کنید و داخل استخر می افتید. شما در این راید سقوطی با سرعت 12 متر در ثانیه خواهید داشت که هیجانی وصف نشدنی را برایتان به ارمغان خواهد آورد.

در محوطه این پارک رستوران و کافی شاپ هم خواهید دید و انواع مختلف غذا و نوشیدنی را میل خواهید کرد. همچنین لوازم مورد نیاز شما چون مایو، حوله، دمپایی، کرم ضد آفتاب و غیره در فروشگاه های  تم پارک آبی اوشن به شما عرضه خواهد شد.

زمان استفاده از پارک آبی

اگر یکی از دلایل شما از رفتن به کیش استفاده از تم پارک آبی اوشن است، نگران زمان سفر نباشید. برای رفتن به این پارک محدودیت زمانی نخواهید داشت. شما در هیچ کدام از  فصول سال حتی زمستان این پارک را بسته نخواهید دید. شما به سلیقه خود در هر زمانی می توانید به این پارک بروید. همچنین از چک کردن زمان های تخفیف خوردن بلیط های این پارک غافل نشوید تا با هزینه مناسب تری از تفریحات بی نظیر این پارک بهره مند شوید. .

هزینه بلیط های پارک

دو نرخ ثابت و با تخفیف برای تفریحات این پارک در نظر گرفته شده است. همچنین بلیط های تم پارک آبی اوشن در دو نوع سانس و نیم سانس ارائه می شوند. این بلیط ها را می توانید با توجه به فصول سال و جشنواره ها با تخفیف دریافت کنید.

بحث و گفتگو

اولین نظر دهنده باشید “تم پارک آبی اوشن، بزرگترین پارک روباز ایران”