غواصی در کیش را تجربه کنید

غواصی در کیش را تجربه کنید و آن را به خاطرات هیجان انگیز زندگی خود بیفزایید. غواصی یکی از هیجان انگیزترین و لذت بخش ترین ورزش های دنیاست که طرفداران بسیار زیادی دارد. اگر تا کنون هیچ تجربه ای از رفتن به جهان زیر آب ندارید اولین تجربه را برای سفرتان به قطب غواصی کشور نگه دارید. جاذبه های زیر آب در کیش، گذر از صخره های مرجانی زیر آب های آرام  و بی خطر بودن غواصی در کیش بخشی از دلایل این توصیه ما به شماست.  سواحل اسکله تفریحی کیش، سیمرغ کیش، مرجان کیش و دامون کیش از مراکز مهم غواصی در این جزیره هستند.

علاقه مندان می توانند با مراجعه به سایت های مهم غواصی کیش از امکانات و خدمات هر کدام از آنها آگاه شوند. این امکانات و خدمات می تواند شامل آموزش غواصی، خدمات عکاسی و استفاده از رختکن و دوش و غیره باشد.

مبتدی ها هم می توانند در کیش غواصی کنند.

شاید غواصی برای افرادی که تجربه ای از آن ندارند کمی ترسناک به نظر برسد. اما در مراکز غواصی در جزیره کیش این نگرانی و ترس کاملا بی مورد است. چرا که غواصی تفریحی در عمق کمتری نسبت به غواصی حرفه ای صورت می گیرد، ضمن آنکه در این گونه غواصی یک مربی ماهر و حرفه ای در تمام طول مدت غواصی شما را همراهی می کند.  شما باید از مربی دور نشوید و به حرف های او گوش دهید. با تمام این تفاسیر اگر می خواهید اولین بار در کیش غواصی را تجربه کنید، از کسی بخواهید تا همراهی تان کند. همچنین در کیش برای مبتدی ها آموزش غواصی نیز در نظر گرفته شده است.

در جهان زیر آب چه در انتظار شماست؟

شک نکنید که با انتخاب غواصی کیش دنیایی متفاوت در انتظار شما خواهد بود. اگر تا کنون فقط در مستنداتِ مربوط به حیوانات با رفتار و سرگرمی های آنها آشنا شده اید و همیشه این دنیا را دور از دسترس می دیدید، اکنون وقت ان است که نظر خودرا عوض کنید. شما با غواصی در کیش می توانید انواع مرجان ها، کوسه های بلک تیپ، دسته های باراکودا را در نقاط عمیق آبهای کیش ببینید. البته این دیدنی ها بیشتر برای حرفه ای ها می تواند مفید باشد. اما مبتدی ها نیز از زیبایی های زیر آب بی بهره نیستند. آنها می توانند با دیدن انواع ماهی ها،  صدف ها و لاکپشت ها  از این دنیا لذت کافی ببرند.

برای غواصی در کیش چقدر باید جیبمان پر باشد؟

هزینه غواصی در کیش به نوع غواصی منتخب شما بستگی دارد ولی به طور معمول برای غواصی همراه با مربی برای هر 20 دقیقه باید مبلغ 100 هزار تومان بپردازید که این هزینه برای حرفه ای ها، در مدت زمان 45 دقیقه ای به مبلغ 150 هزار تومان است. به هر حال این ورزش آنقدر هزینه بر نیست که تنها افرائ خاصی بتوانند از آن استفاده کنند. سایت های مختلفی برای رزرو بلیط فراهم شده است که می توانید با مراجعه به آنها بلیط خود را تهیه کنید، اما یادتان باشد که هنگام پرداخت هزینه از معتبر بودن سایت خرید بلیط اطمینان پیدا کنید.

با هر سنی و جنسی امکان غواصی در کیش برای شما فراهم است.

از کودکان هشت ساله تا بزرگسالان، چه زن و چه مرد، همه  می توانند غواصی کیش را امتحان کنند. همانطور که اطلاع دارید ورزش های آبی چه برای جسم و چه برای روح سلامت و شادابی را به ارمغان می آورد. در کیش امکان غواصی برای بانوان و کودکان نیز فراهم شده است و بانوان ایرانی می توانند در مکان هایی کاملاً مجزا به غواصی بپردازند. بانوان و کودکان می توانند با دیدن آموزش های لازم در این زمینه از غواصی در آب های خلیج فارس لذت ببرند.

زمان مناسب برای غواصی در کیش

شرایط آب و هوایی بی نظیر جزیره کیش سبب شده است تا غواصی در این جزیره محدودیت زمانی نداشته باشد. به همین دلیل شما در هر فصل سال که به کیش سفر کنید می توانید از غواصی در زیر آب های خلیج فارس و دیدن پوشش های گیاهی آن لذت ببرید. پس علاقه مندان به غواصی به هیچ وجه نگران زمان سفر نباشند و با خیال راحت زمان مناسب خود را با توجه به دیگر ویژگی های آب و هوایی و تفریحی انتخاب کنند

بحث و گفتگو

اولین نظر دهنده باشید “غواصی در کیش را تجربه کنید”