فلای بورد کیش ، پرواز روی آب های جزیره

فلای بورد کیش اوج هیجان را به عاشقان هیجان تزریق می کند. اصولاً جزیره زیبای کیش برای خیلی از افراد با تفریحات آبی جذابش شناخته می شود. آب های آرام جزیره کیش، فرصت انجام تفریحات آبی جذابی را در این جزیره فراهم آورده است. تفریحاتی پر هیجان و متفاوت که فقط و فقط در این جزیره می توانید آنها را تجربه کنید.

چه تفریحاتی که که شما را به دیدن دنیای زیر آب و لذت بردن از حرکات آبزی های مختلف دعوت می کند و چه تفریحاتی که شما را در آب غوطه ور می کند و آرامش و هیجان را یک جا به شما تقدیم می کند. فلای بورد از آن دست ورزش های آبی است که واقعا به امتحانش می ارزد. اگر به کیش رفتید حتما فلای بورد را امتحان کنید تا آنچه را در ادامه خواهید خواند، با چشم خود ببینید و با قلب خود احساس کنید.

سوار بر فلای بورد، آنچه در دل دارید را در واقعیت تجربه کنید

شاید تا چند وقت پیش در رویاهایتان به پرواز روی آب فکر کرده باشید. شاید خواسته باشید مانند یک پرنده زیبا مانورهای جذابی را در اوج آسمان یکی از زیباترین مناطق دنیا تجربه کنید. اکنون می توانید  از رویایتان دل بکنید و آنچه  در ذهنتان دارید را در واقعیتی باور نکردنی به دست بیاورید. فلای بورد کیش تمام آنچه می خواهید را دو دستی تقدیم شما خواهد کرد. پس سفر به کیش را شده فقط به خاطر بازی فلای بورد در برنامه خود قرار دهید. مطمئن باشید نه تنها پشیمان نخواهید شد، بلکه شاید دوباره برنامه سفر به کیش را بچینید.

فلای بورد چیست؟

فلای بورد ابزاری است که شما را بر روی آب های جزیره  معلق نگه می دارد و هیجانی وصف نشدنی را برای شما فراهم می آورد . شما به شلنگی متصل می شوید که به یک جت اسکی وصل شده است. فشار آبی که توسط این جت اسکی ایجاد می شود فلای بورد را از طریق شلنگ به حرکت در می آورد و شما می توانید با سوار شدن بر فلای بورد  با پمپاژ و فشار آب حرکات نمایشی و مانوری جانانه در آسمان داشته باشید.

فلای بورد به وسیله جت اسکی متصل به خود است که می تواند این نیروی حرکات را دریافت کند. جت اسکی در طول انجام این ورزش روی آب شناور است و هر کجا بروید او نیز خواهد آمد. شما تا هر کجا بخواهید بالا می روید و سپس می توانید شیرجه در آب را امتحان کنید. فلای بورد که برای نخستین بار در مسابقات جت اسکی چین دیده شد، اکنون به یکی از ورزشها و تفریحات مورد علاقه خیلی ها تبدیل شده است  که در سال 2012 برای عموم مردم هم مطرح شد.

همه می توانند فلای بورد را تجربه کنند؟

هر خانم یا آقای بالای 18 سال می تواند بلیط فلای بورد را تهیه کند. البته افراد مبتدی باید آموزش لازم را ببینند که مربیان حرفه ای این کار را بر عهده خواهند گرفت.  چیزی حدود 30 دقیقه برای یادگرفتن فلای بورد از مربیان کارآزموده کافی است. برای این بازی، تجهیزات چندانی هم لازم نیست. لباس مناسبی برای شنا، یک جلیقه نجات و کلاه ایمنی تمام چیزی است که برای انجام این تفریح لذت بخش به آنها نیاز خواهید داشت. مربیانی که در کنار شما حضور دارند جای نگرانی و ترس برایتان باقی نمی گذارند. شما می توانید آرام و مطمئن بر یکی از جذاب ترین و پرطرفدارترین وسیله های تفریح آبی کیش سوار شوید.

کجا بازی می کنیم؟

کلوپ های دریایی و تمام اماکن دارای کیبل اسکی محل انجام این  تفریح دوست داشتنی هستند. این مکان ها را می توانید روی نقشه های مکانهای تفریحی کیش در سایت های مختلف ببینید. پس با خیال راحت برای تهیه بلیط اقدام کنید. با کاهش هزینه های دیگر سفر خود چون استفاده از تور کیش ارزان قیمت و تور کیش لحظه آخری، بلیط این تفریح را تهیه کنید و مطمئن باشید پشیمان نخواهید شد.

فلای بورد برای بچه پولدارهاست؟

اگر چه فلای بورد از تفریحات آبی پرهزینه کیش به حساب می آید ولی هزینه آن  به نسبت هیجانی که به شما می دهد چیزی محسوب نمی شود. اما جای نگرانی وجود ندارد زیرا شما می توانید از بلیط های تخفیفی عرضه شده برای این بازی نیز استفاده کنید و با قیمت مناسب تری به آرزوی خود برسید.

بحث و گفتگو

اولین نظر دهنده باشید “فلای بورد کیش ، پرواز روی آب های جزیره”