پاراسل کیش ، اوج هیجان جزیره

پاراسل کیش تفریحی است که تنها در جزیره کیش می توانید سراغ آن را بگیرید. اگر دوست دارید تا ارتفاعات دلخواهتان در آسمان بالا بروید و از حسی بین ترس و لذت و هیجان  لذت ببرید، حتماً پاراسل کیش را امتحان کنید. کیش سرزمینی است که در آن می توانید تمام رویاهایتان را محقق کنید. قیمت بلیط پاراسل کیش توسط آژانس های مختلف قیمت های متقاوتی دارد.

دریا، خشکی و آب. این جزیره هر چه دوست دارید را به شما هدیه می دهد. یکی از هدیه های کیش چتری است که شما را تا ارتفاعات دلخواهتان  در آسمان بالا می برد و هیجانی تکرار نشدنی را برایتان به ارمغان می آورد.

جای دیگری سراغ  پاراسل را نگیرید چون این تفریح هیجان انگیز را فقط می توانید در کیش و آن هم در برخی سواحل کیش ببینید. همین امروز  برنامه این تفریح را برای خود و خانواده تان بچینید. شما می توانید با رزرو آنلاین تور کیش با هتلو به کیش سفر کنید و پاراسل را تجربه کنید.

بهترین زمان پاراسل کیش

بهترین زمان پاراسل کیش در آرامش ساحلی است. زیرا در آب و هوای طوفانی ممکن است کنترل قایق ما از دست ناخدایی که چتر ما را کنترل می کند خارج شود. اگر نمی خواهید این اتفاق برایتان بیفتد، پس  بهتر است در یک روز آرام پاراسل را تجربه کنید تا با کمترین مشکلی مواجه نشوید. این ورزش ساعت و زمان خاصی ندارد و همه روزه از طلوع خورشید تا غروب آن می توانید چترسواری کنید. البته اگر دیدن غروب خورشید از علاقه مندی های شماست، غروب را سوار بر پاراسل تماشا کنید.

چگونه پاراسل را انجام دهیم؟

این ورزش و تفریح پر هیجان در برخی سواحل کیش چون ساحل مرجان، ساحل سیمرغ، اسکه دامون و اسکله تفریحی و برخی سواحل دیگر کیش انجام می شود. پس از رفتن به این سواحل با پوشیدن جلیقه نجات و بستن کمربند ایمنی به چتر پاراسل وصل می شوید. چتر شما با طناب به قایقی متصل است. با راه افتادن قایق باد چتر شما را در آسمان به حرکت در می آورد و شما در آسمان بالا می روید.

پس از لحظاتی ناخدا طناب چتر را شل کرده و شما را به ارتفاع دلخواهتان می رساند. اگر دوست دارید هیجان بیشتری را تجربه کنید از ناخدا بخواهید شما را داخل آب بیندازد تا آب های آرام جزیره شما را سر حال بیاورد.

لوازم مورد نیاز پاراسل کیش

لباسی آزاد، کرم ضد آفتاب، عینک آفتابی و یک جلیقه و کلاه ایمنی تنها چیزهایی است که ما را آماده این تفریح هوایی می کند. جای هیچ نگرانی نیست چون هنگام خرید بلیط جلیقه و کلاه ایمنی به شما داده می شود. و اما اگر می خواهید یکی از بهترین لحظه های عمرتان را ثبت کنید،  حتما یک گوشی همراه و مونوپاد سلفی به همراه داشته باشید. البته گاهی خود کلوپ ها این تصاویر را ثبت می کند و شما می توانید آنها را با قیمتی مناسب بخرید.

برای پاراسل چقدر باید هزینه کنیم؟

قیمت بلیط پاراسل کیش بستگی به ارتفاعی است که شما انتخاب می کنید. شما می توانید ارتفاعات 150 متری، 200 متری و حتی 500 متری را با هزینه های متفاوت تجربه کنید. شما می توانید با خرید بلیط از سایت های معتبر که تخفیف هایی را برای خریداران در نظر گرفته اند، با قیمت مناسب تری پاراسل سوار شوید.

پاراسل کیش ترسناک است؟

جای هیچ نگرانی نیست زیرا در کیش هیچ ورزش و تفریح ترسناکی وجود ندارد، شما در کیش فقط هیجان را تجربه می کنید. هیجانی که شاید بارهای دیگر دوست داشته باشد آن را تجربه کنید. شما سوار پاراسل می شوید در حالی که به قایقی وصل هستید. ناخدای قایق تمام حرکات پاراسل شما را چک می کند و مراقب است تا هیچ اتفاقی برای شما رخ ندهد.

البته هنگام بالا رفتن ممکن است ترسی خوشایند را تجربه کنید اما با ایستادن چتر در آسمان تنها حسی که خواهید داشت، حس آرامش و لذتی است که از دیدن مناظر زیبا و دل انگیز و کشتی های  روی آب خواهید برد. این ورزش در سواحل خروشان ممنوع است، پس خیالتان راحت باشد که چتر شما در ساحلی آرام و مکانی مطمئن به پرواز در می آید.

با دوستان و کوکان خود تجربه کنید

پاراسل ها این امکان را دارند که تا 3 سرنشین را در خود جای دهند. البته تعداد سرنشینان پاراسل  به وزن آنها  نیز وابسته است. اگر وزنتان بالاست، ترجیحاً از خلوت خود در پاراسل لذت ببرید. پدر و مادرها دغدغه ای نداشته باشند زیرا کودکان هم با این ورزش مشکلی نخوهند داشت. بخصوص اگر کودکانی دارید که شما را لحظه ای تنها نمی گذارند نگران نباشید.

می توانید پاراسل را با کودک دلبندتان دوست داشتنی تر کنید. زیرا یکی از مزیت های پارسل این است که کودکان نیز می توانند آن را تجربه کنند البته نه به تنهایی، بلکه همراه با والدینشان. همچنین برای پاراسل سواری کودک باید در سنی باشد که هنگام قفل محافظ دیگر خطری برای او وجود نداشته باشد.

قیمت بلیط پاراسل کیش از سایت هتلو با تخفیف ویژه قابل خریداری است.

بحث و گفتگو

اولین نظر دهنده باشید “پاراسل کیش ، اوج هیجان جزیره”