راهنمای سفر به کیش ، نکات مهم برای سفر به کیش

راهنمای سفر به کیش : نکات مهم سفر به کیش را بدانید تا سفر آسوده تر و لذت بخش تری داشته باشید. پیش از سفر به کیش اول باید در مورد پیشنهاداتی که به شما برای سفر به کیش می شود دقت کافی را داشته باشد و هیجانی رفتار نکنید.

باید بدانید کدام تفریحات و جاذبه ها با جیب شما سازگارتر و با روحیه شما موافق تر  است و پس از آن برنامه سفر خود را بچینید. بنابراین لازم است پیش از سفر به این جزیره اطلاعاتی راجع به زمان مناسب سفر، تفریحات جزیره، جاذبه های دیدنی و همچنین ورزش ها و سرگر می های کیش کسب کنید.

زمان سفر شما چقد است؟

زمان سفر شما می تواند از نکات مهم سفرتان باشد. راهنمای سفر به کیش را مطالعه کنیدتا زمان مورد نظر را بهتر انتخاب کنید باید بدانید که مسیر تهران تا کیش با سفر هوایی تقریباً یک ساعت و چهل دقیقه طول می کشد. زمان سفر در این مسیر از طریق زمینی نیز حدود 20 ساعت طول خواهد کشید.

مبدا شما هر مکانی که باشد باید فاصله زمانی آن را با کیش در نظر بگیرید و از زمان رفتن و رسیدن خود مطمئن شوید. اگر سفر طولانی برای شما خسته کننده است بهتر است سفر هوایی را تجربه کنید. البته نوع سفر به هزینه شما برای سفر نیز بستگی دارد.

هزینه سفر به کیش را برآورد کنید.

هزینه سفر به کیش متغیر است و انتخاب آن کاملاً به خود شما بستگی دارد. شما می توانید با رزرو هتل های ارزان، رفتن به رستوران هایی با قیمت مناسب و استفاده از تفریحات کم خرج تر هزینه سفر خود را ارزان کنید و برعکس با انتخاب رستوران ها و هتل های لاکچری سفری هزینه بر داشته باشید. همه چیز به نظر خود شما برای هزینه سفرتان بستگی دارد. اما در هر صورت هزینه را برآورد کنید تا در روزهای پایانی سفر با کمبودی روبرو نشوید.

پیش از سفر جاذبه های تفریحی  و تاریخی را جستجو کنید.

بی شک برای تفریح و گردش در کیش با گزینه های بسیاری مواجه خواهید شد. تنوع تفریحات و سرگرمی های مختلفی که برای مسافران تدارک دیده شده است آنقدر زیاد است که اگر بخواهید هنگام ورود به کیش دست به انتخاب بزنید شاید کمی در انتخاب گیج شوید.

بنابراین لازم است با چک کردن تمام این امکانات و اطلاع از هزینه ها و خدمات ارائه شده، لیست کاملی از برنامه های خود در این سفر را تهیه کنید و با برنامه کاملاً مشخص و با خیال آسوده سفر خود را شروع کنید.

در چه فصلی به سفر به کیش داشته باشیم ؟

از دیگر نکاتی که باید پیش از سفر خود به کیش مدنظر داشته باشد انتخاب زمان مناسب برای سفر است. کیش اگر چه در چهار فصل سال پذیرای مسافران است اما در هر زمانی ویژگی های متفاوت آب و هوایی و تفریحی خواهد داشت.

همچنین با توجه به تخفیفات هر چند وقت یکبار کیش، در زمان های مختلف هزینه ها نیز متفاوت خواهد بود. بنابراین پیش از هر کاری از شرایط آب و هوایی و تفریحی کیش  در فصل های مناسب مطلع شوید و سپس فصل مناسب سفر خود را انتخاب کنید.

 

 

بحث و گفتگو

اولین نظر دهنده باشید “راهنمای سفر به کیش ، نکات مهم برای سفر به کیش”